O nas

NOTA BENE posiada długą historię sięgającą roku 1900. Swoją obecną nazwę posiada od 2004, gdzie zawężona specjalizacja określa się do osprzętu elektrycznego i oświetlenia z grupy średniej i premium.

Współpracujemy z ok. 20 europejskimi producentami osprzętu, których dystrybuujemy, ale również posiadamy własne kolekcje ekskluzywnych włączników i gniazdek. Asortyment jest bogaty, można wybierać w kolorach, materiałach, konfiguracjach czy stylach (od włączników retro po rozwiązania nowoczesne).

Drugą częścią naszej działalności jest oświetlenie. Jesteśmy dystrybutorem kilkudziesięciu firm oświetleniowych z całej Europy. Proponujemy oprawy dekoracyjne i architektoniczne, wewnętrzne i ogrodowe, zarówno do wnętrz klasycznych, jak i ultranowoczesnych.

Nie chcemy rywalizować z marketami. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które nie leżą na każdej półce. To asortyment dla klienta wymagającego. To ozdoby dla domu, którego właściciel wie, iż każdy detal – nawet włącznik światła – nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter.


Jesteśmy po to, by umilić Ci chwile spędzane w Twoim wnętrzu, stale poprawiając jego funkcjonalność oraz estetykę.

KONTAKT

ul. Aliancka 10/1
53-014 Wrocław

+48 717 966 790

galeria@nota-bene.com.pl